Vítejte na stránkách naší skupiny.

   Pár slov o nás.

Evžen Tichý (Enny) má za sebou již působení ve více skupinách  a to Proxima, Folklet, Paragon, The Principals, Imperium, Kraken, Trpaslíci. Dále moderoval různé společenské akce jako jsou (Výlet do Pohádky Otrokovice,

Dny Karolín se Standou Hložkem a Pepou Náhlovským, Pohádkové odpoledne s Honzou Čenským,Pálení čarodějnic Tečovice a jiné).

Miroslav Janků (doktor) po dlouhá léta Vás bavil  na Kanadské pivnici ve Zlíně, kde hrával sám i s různými hosty. Působil v kapelách Prinzz, Paragon a hostoval s duetem Motýl a Erika. Taktéž moderoval různé společenské akce např. Dětské dny, plesy a mnoho dalších akcí.  

Kristyna Svobodová  

 
     
 

 

 

Náš repertoár se skládá z písní od popu, rocku, lidových písní atd. Můžeme Vám taktéž nabídnou moderování různých akcí, pronájem celkového ozvučení kvalitní zvukovou aparaturou i se zvukařem, včetně světelného parku, pro velkou i malou stage. Některé akce s námi hostuje i zpěvačka Pavla Jančová, která svou dlouholetou praxí zpívá populární hudbu, kterou taktéž dobře znáte. Pokud budete mít zájem, zahrajeme Vám při různých příležitostech, jako jsou, svatby, večírky, plesy, oslavy, veřejné akce a taneční zábavy.

                              Mějte se moc hezky a těšíme se na Vás. 

                                       Skupina Pexeso.


 

Aparatura:

Evžen  :  kytara Fender Stratokaster r.v. 1973,efekt AVID eleven, kombo hugnes kettner,mikrofon GLXD24E/Beta58.

Mirda  : klavesy Roland FX-D,mikrofon Sennheiser  EW100.    

Mix      :  Soundcraft Ui12, repro Yamaha DXR 15,Yamaha DSR 118W,DB Technologies opera 12.

Světla  : American audio , Duratruss DT 23-200,Rotační hlava D.E.light,       

                

Standa Hložek a Pexeso 

online